School Sports Coordinators

ACT Primary Schools 

School Sports Coordinator
Good Shepherd Primary School, Amaroo Office
St Vincent's Primary School, Aranda Angela Luchetti
St Francis of Assisi Primary School, Calwell Matt Smith
St Thomas More's Primary School, Campbell Donna Victory
St Clare of Assisi Primary School, Conder Katherine Austin and Ben Sweeney
Holy Trinity Primary School, Curtin Michael Feerick
St Monica's Primary School, Evatt Office
St John the Apostle Primary School, Florey Rebekah Brown
Sts Peter and Paul Primary School, Garran Paul Jenkins
Holy Family Primary School, Gowrie Anne Potter
Mother Teresa School, Harrison Office
St Jude's Primary School, Holder  Leanne Thomas
St Michael's Primary School, Kaleen Erin Hardwicke
St Thomas the Apostle Primary School, Kambah Matt Lowe
St Benedict's Primary School, Narrabundah Belinda McRae
Holy Spirit Primary School, Nicholls Kellie Quirk and Shannon Pennay
St Joseph's Primary School, O'Connor Office
Sacred Heart Primary School, Pearce Matt O'Dwyer
St Matthew's Primary School, Page Jeremy Stevens
St Bede's Primary School, Red Hill Julie Douglas
St Anthony's Parish Primary School, Wanniassa Office
St John Vianney's Primary School, Waramanga Ryan Matchett
Rosary Primary School, Watson Julie Godfrey
St Thomas Aquinas, West Belconnen Office

NSW Primary & K-10 Schools 

School Sports Coordinator
St Joseph's Primary School, Adelong Kirsty Bevan
St Bernard's Primary School, Batemans Bay Angela Holmes
St Mary's Primary School, Batlow  Chris Baron
St Patrick's Primary School, Bega Jannene Harnett
St Joseph's Primary School, Bombala Marsha Sten
St Joseph's Primary School, Boorowa Julie Harton
St Bede's Primary School, Braidwood Katie Tooth
St Patrick's Parish School, Cooma Tim Lawley
Sacred Heart Central School, Cootamundra Patrece Maxwell (S) Natalee Litchfield (P)
St Mary's Primary School, Crookwell Sally Croker
Ss Peter and Paul Parish Primary School, Goulburn Cathy McCarthy
St Joseph's Primary School, Goulburn North Matthew Mullins
St Joseph's Primary School, Grenfell Loyola Best
St Patrick's Primary School, Gundagai Lisa Wilson and Natasha Flanagan
St Francis Xavier Primary School, Lake Cargelligo Jacinta Elwin
St Mary's Primary School, Moruya Megan Grant
Trinity Catholic Primary School, Murrumburrah Donna Wade
St Gregorys Primary School, Queanbeyan Matthew Maloney
St Anne's Central School, Temora Mark Hughes (P) Lachlan Tait (S)
McAuley Catholic Central School, Tumut  Lyn Bathgate (P)  Maree Stuart (S)
St Mary's War Memorial School, West Wyalong Phillip Nielson
Mt Carmel School, Yass Esther Glover
St Mary's Primary School, Young Damien Collins

ACT Secondary Schools

School Sports Coordinator
Merici College, Braddon Andrew Blakey
St Francis Xavier College, Florey Brendan Duffy
St Clare's College, Griffith Patrick Elliot and Joshua McGrath
St John Paul II College, Nicholls Ashlee Turner
St Mary MacKillop College, Tuggeranong Jennifer Fahey

NSW Secondary & K-12 Schools

School Sports Coordinator
Carroll College, Broulee Charlton Fogarty
Trinity Catholic College, Goulburn Jasmine Craker
Lumen Christi College, Pambula Beach Megan Herganhan
Hennessy Catholic College, Young Brendan Croese